Настав час вийти США із нескінченних воєн у Сирії, - Трамп


Президент США Дональд Трамп заявив, що настав час американським військовим "вийти з нескінченних воєн" у Сирії і повернутися додому

Про це він написав у Twitter. Об этом сообщает sportreporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Сполучені Штати, як передбачалося, повинні були бути в Сирії 30 днів, це було багато років тому. Ми залишилися і занурювалися глибше і глибше в бій без видимої мети. Коли я приїхав до Вашингтона, в цій місцевості (в Сирії — ред.) розгулювала ІДІЛ. Ми швидко перемогли 100% халіфату ІДІЛ, включаючи захоплення тисяч бойовиків ІДІЛ, переважно з Європи... Але прийшов час для нас (США — ред.) вийти з цих безглуздих нескінченних воєн ... і повернути наших солдатів додому", — написав глава держави.

Трамп наголосив, що “курди боролися разом з нами, але їм платили величезні суми грошей і давали оснащення для цього. Вони боролися з Туреччиною протягом десятиліть”.

Він заявив що тепер Туреччина, Європа, Сирія, Іран, Ірак, Росія і курди повинні будуть вирішити ситуацію і те, що вони хочуть зробити з захопленими бійцями ІДІЛ.

"Всі вони ненавидять ІДІЛ, були ворогами протягом багатьох років. Ми на відстані 7000 миль і знову переможемо ІДІЛ, якщо вони наблизяться до нас!", — додав він.

The United States was supposed to be in Syria for 30 days, that was many years ago. We stayed and got deeper and deeper into battle with no aim in sight. When I arrived in Washington, ISIS was running rampant in the area. We quickly defeated 100% of the ISIS Caliphate,.....

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 7, 2019

Напередодні стало відомо, що військові США не братимуть участі у запланованому Туреччиною наступі у північній Сирії та залишають позиції біля турецького кордону.

Нагадаємо, Туреччина оголосила, що цього тижня почне повітряну і наземну військову операцію в Сирії в регіоні, який в основному контролюється курдськими загонами YPG, яких Анкара вважає терористами.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/nastav_chas_vyyty_ssha_iz_neskinchennykh_voyen_u_syriyi_tramp”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя